CK Morava – Vysoké Tatry

Vážení pedagógovia, milí žiaci a študenti,

CK Morava – Vysoké Tatry je cestovná kancelária, ktorá sa zameriava na regionálne i zahraničné zájazdy. Jednou kľúčových oblastí, ktorou sa zaoberáme sú školské výlety a exkurzie. Sme si vedomí, že všeobecný prehľad žiakov a študentov je pre osobnostný rozvoj mimoriadne dôležitý. Preto náplňou našej práce je podpora vyučujúcich v tejto neľahkej, ale veľmi zaujímavej profesii.

CK Morava – Vysoké Tatry ponúka kompletné zabezpečenie školských výletov a exkurzií – dopravu, sprievodcu, platené vstupy, obed. Učiteľovi tým uľahčí prácu a on tak môže plnohodnotne prežiť deň so svojimi žiakmi. Dopravu zabezpečujeme moderným bezpečným 30 – miestnym autobusom značky Mercedes Tourino. Autobus je vybavený WC – a čo je pre žiakov dôležité – wifi. V priebehu cesty podávame na palube bezplatne čaj a minerálku.

V prípade, že ste v našom katalógu nenašli zájazd, ktorý by Vás zaujal, vieme na požiadanie pedagógov a žiakov zorganizovať aj iné zájazdy (jednodňové aj viacdňové) v rámci Slovenska, no i do zahraničia. CK Morava – Vysoké Tatry má bohaté skúsenosti s organizovaním školských zájazdov aj napr. do Nórska, Švédska, Francúzska, Talianska, Ruska.